facebook

DJ / Wodzirej / Prezenter muzyczny

Wesele prowadzone przez dj’a, wodzireja, czy też prezentera muzycznego, to wesele na wysokim poziomie. Muzyka, którą odtwarzam na weselu to piosenki oryginalne, a jak każdy wie, piosenki w wykonaniu orkiestr często w bardzo znaczny sposób odbiegają od oryginału. Czasem nawet kiedy orkiestra kończy śpiewać piosenkę, nie do końca wiemy, co autor miał na myśli?.
W swoim repertuarze mam muzykę z całego świata, wszelkie przeboje znane i lubiane nie tylko w Polsce czy Europie. To moja największa przewaga nad orkiestrą. Mam po prostu narzędzia i możliwości jakich nie ma orkiestra.

Do tego jestem bardzo elastyczny jeśli chodzi o repertuar. Zagram zarówno dla babci czy dziadka, dla cioci i wujka, jak i dla dzieci czy też młodzieży. Doskonale wiem, że wesele to nie dyskoteka i tej reguły się zawsze bardzo mocno trzymam.
O tym, że jestem profesjonalistą i ludzie są zadowoleni z moich usług, świadczy ilość wesel poprowadzonych do tej pory przeze mnie, łącznie ponad 400. Do każdego wesela podchodzę indywidualnie, poświęcam sporo czasu Młodej Parze, wspólnie trenujemy pierwszy taniec, ściśle ustalamy zasady oraz repertuar.

Jestem osobą nie pijącą alkoholu, co na weselu ma olbrzymie znaczenie. Zadowolenie Młodej Pary i gości to mój priorytet. Dla gości bardzo wymagających, ceniących sobie wysoki standard oraz prestiż, mamy bogatą ofertę w składzie dwuosobowym.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz skorzystania z moich usług.


DJ na wesele
Piotr "DJ Łysy" Chrobak

Kontakt

Piotr "DJ Łysy" Chrobak

tel. 501 787 435
kontakt@piotrchrobak.eu

napisz do mnie