facebook

Przed weselem

Na początek spotkanie z narzeczonymi. Zawsze pytam jak wyobrażają sobie swoje wesele. Jaka będzie średnia wieku osób na weselu, czy więcej będzie osób starszych, czy młodzieży. Proszę o przygotowanie playlisty, czyli listy piosenek, które obowiązkowo mają być na weselu. Na liście również mają znaleźć się te piosenki, których Młodzi nie chcą usłyszeć w trakcie wesela. To pomaga mi w pracy i mam gwarancję, że nie dojdzie między nami do niepotrzebnych nieporozumień, czego staram zawsze się unikać. Dla mnie najważniejsze jest zadowolenie Młodej Pary.

Ustalamy piosenkę na Wasz pierwszy taniec. Zdarza się, że jest to walc, którego Młodzi uczą się już długo przed ślubem, aby wykonać go perfekcyjnie w dniu ślubu. Innym razem jest to spontanicznie wybrana piosenka z radia, telewizji czy internetu. Może to również być piosenka, przy której poznaliście się, bądź kojarzy się Wam z najpiękniejszymi wspólnie spędzonymi chwilami. Zdarzały mi się również wesela, gdzie Państwo Młodzi mieli rewelacyjny układ choreograficzny do kilku piosenek zmiksowanych w jeden kawałek. Wszystko zależy od charakteru i podejścia Młodej Pary do tematu pierwszego tańca. Bywa też, że Młoda Para pozostawia mi wybór piosenki na pierwszy taniec.

Zdarza się, dość często, że termin na jaki zdecydowała się Młoda Para niestety mam już zajęty. Z racji tego, że jestem na rynku już kilkanaście lat, mam także wielu kolegów, którzy zajmują się tak samo jak i ja prowadzeniem wesel. Są to koledzy, którzy również profesjonalnie zajmują się weselami oraz imprezami o podobnym charakterze. Kiedy termin mam zajęty, podaję numer do któregoś z kolegów, który ma wolny termin.

Zawsze spotykam się z Młodą Parą i ustalamy krok po kroku, jak ma wyglądać wesele. Co do rezerwacji terminu: Kiedy para decyduje się na moje usługi, wówczas spisujemy stosowną umowę oraz pobieram zadatek na poczet wesela. Zadatek to gwarancja zarówno dla mnie jak i pary młodej, że termin jest zarezerwowany i mogą być spokojni, że poprowadzę wesele osobiście.

Kolejną rzeczą, którą ustalamy, to podziękowanie dla rodziców. Formę podziękowania zostawiam Młodej Parze, chyba, że chcą, abym pomógł im, jak to zrobić. Zazwyczaj Młodzi wręczają rodzicom bukiety kwiatów, kosze słodyczy, bądź specjalnie na tę okazję przygotowane prezenty. Tradycją jest także dedykacja dla rodziców do piosenki Urszuli Sipińskiej „Cudownych rodziców mam”. Zdarza się, że Młodzi decydują się na jakąś inną piosenkę, ze względu, iż Urszula Sipińska jest na „każdym” weselu, ale to jak już wspominałem jest decyzja Młodej Pary, w jakiej formie i czy w ogóle mają być podziękowania dla rodziców.

Kolejna sprawa to zabawy na weselu. Chociaż nie jestem zwolennikiem zabaw, które z reguły są żenujące, niepotrzebne i tylko przeszkadzają w trakcie wesela, to jednak mam kilka zabaw, które świetnie sprawdzają się na każdym weselu. Kwestię zabaw również omawiam na spotkaniu z Młodymi.

Kolejna sprawa-oczepiny. Tradycyjnie o północy Pani Młoda rzuca welonem, bukietem bądź podwiązką, którą wcześniej Pan Młody osobiście ściąga ząbkami. Pan Młody natomiast musznikiem, krawatem , muszką bądź czymkolwiek co tylko ma pod szyją. Te kwestie również szczegółowo omawiamy na spotkaniu. Poruszamy wszystkie tematy i pytania jakie Państwo Młodzi mają do mnie przed weselem. Natomiast w trakcie wesela dla nowo wybranej pary mamy taniec i super niespodziankę.

Modne i popularne na weselach jest karaoke, więc jeśli zdecydujecie się również na taką formę zabawy na weselu, nie ma problemu. W tym temacie też sobie poradzę. Posiadam sprzęt oraz profesjonalne pliki karaoke, więc jeśli wśród Waszych gości są osoby, które lubią i umieją śpiewać, możemy nieco uprzyjemnić i urozmaicić Wasze wesele, a dla gości, którzy wezmą udział w karaoke możemy przygotować nagrody-upominki.

Spotkanie jest bardzo ważne zarówno dla mnie jak i Młodej Pary. Wyjaśniamy wszystkie niejasności, uzgadniamy przebieg i charakter całego wesela.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, galerią oraz czekam na telefon od Was.


DJ na wesele
Piotr "DJ Łysy" Chrobak

Kontakt

Piotr "DJ Łysy" Chrobak

tel. 501 787 435
kontakt@piotrchrobak.eu

napisz do mnie