facebook

DJ na wesele Piotr Chrobak

Dj Łysy, lub jak kto woli Piotr Chrobak, to ja.

Dj - wodzirej, który profesjonalnie, rzetelnie i sumiennie zajmie się poprowadzeniem Waszego wesela. Teren mojego działania to głównie Podhale, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abym przyjechał nad morze, czy na Mazury. Prowadzeniem wesel zajmuję się od roku 1995, wcześniej jako nastolatek prowadziłem dyskoteki szkolne.

Czysty zbieg okoliczności sprawił, że poproszono mnie kiedyś o zastępstwo na wesele. Na pierwszym weselu moim towarzyszem był strach, a do tego doszła taka trema, że nie byłem w stanie nic powiedzieć przez mikrofon. Jak się jednak okazało, ku mojemu zaskoczeniu, goście byli bardzo zadowoleni, a ja stwierdziłem, że prowadzenie wesel to jest TO, co chciałbym robić w życiu.

Od tamtej pory mam na koncie już ponad 400 wesel, cały czas się rozwijam, a prowadzenie wesel sprawia mi z wiekiem coraz więcej radości i satysfakcji.

Od początku mojego grania wiele się zmieniło. Ludzie dzisiaj są bardziej wymagający (i bardzo dobrze), cenią sobie profesjonalizm, rzetelność i poważne podejście do tematu.

Jeżeli chcecie mieć wesele na wysokim poziomie, poprowadzone przez kogoś kto naprawdę zna się na rzeczy, czekam na telefon bądź mail.

Dj na wesele Piotr Chrobak, czyli Dj Łysy - to gwarancja wspaniałego wesela, rewelacyjnej muzyki, niesamowitych efektów świetlnych oraz zadowolonych gości.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz skorzystania z moich usług.


DJ na wesele
Piotr "DJ Łysy" Chrobak

Kontakt

Piotr "DJ Łysy" Chrobak

tel. 501 787 435
kontakt@piotrchrobak.eu

napisz do mnie